Nuna
0

Доставка

Доставка дитячих товарів по Києву.

Доставка дитячих товарів для киян здійснюється кур'єром в усі дні з 9:30 до 21:00.
Після Вашої заявки на товар, за вказаною Вами телефону або e-mail адресу з вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення та уточнення дати і зручного для вас часу доставки.
Доставка здійснюється в день замовлення (при терміновій доставці, якщо товар є в наявності) або від 1 до 5 робочих днів, для деяких груп товарів термін доставки може збільшитися (якщо товар під замовлення).

Вартість доставки по Києву:

 • безкоштовна доставка по Києву здійснюється до під'їзду, на протязі 3–5 робочих днів;
 • при наявності ліфта підйом в квартиру коляски та інших дитячих товарів: 20 грн;
 • без використання ліфта (ліфт зламаний / ліфта немає) підйом коляски та інших дитячих товарів: 10 грн / поверх;
 • кур'єр може скласти коляску, послуга платна: 80 грн.

Термінова доставка (в день замовлення):

 • доставка в район метро Академмістечко: 100 грн;
 • доставка в район Вишневе, Святошино, Борщагівка, Жуляни: 150 грн;
 • доставка в район Шевченківський, Оболонь, Петрівка: 200 грн;
 • доставка в район Троєщина, Дарниця, Харківський: 250 грн;
 • доставка до передмість Києва (Вишгород, Бортничі, Буча та т.п.): 5 грн. за 1 км. від меж Києва;
 • кур'єр може скласти коляску, послуга платна: 80 грн.
 • підйом на поверх коляски при наявності ліфта: безкоштовно, без ліфта: 10 грн / поверх.

Доставка дитячих товарів по Україні.

Доставки для передмість Києва (Вишгород, Бортничі, Буча та т.д.): 5 грн. за 1 км. від меж Києва.
Доставка дитячих товарів по Україні здійснюється компаніями-перевізниками: "Нова Пошта", "Автолюкс", "Інтайм" та ін.
Час доставки 1-5 доби - залежить від режиму роботи компанії-перевізника.

Використовується функція наложний платіж, оплата відбувається в офісі компанії-перевізника після отримання товару!

Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення доставки. Послуги компанії-перевізника з доставки замовлення Ви оплачуєте на місці, при його отриманні. Якщо сума замовлення менше 300 грн. до неї додається вартість доставки по Києву (до компанії-перевізника) - 20 грн.

Після відправки вашого замовлення ми повідомляємо вам номер транспортної декларації. Покупець для отримання багажу повинен повідомити перевізнику номер декларації і зобов'язаний мати при собі паспорт. Доставка оплачується в офісі компанії-перевізника. У разі неотримання багажу в пункті призначення, він зберігається у перевізника. За кожен день зберігання понад п'ять діб (п'ять днів зберігання безкоштовно) сплачується пеня, тому бажано забирати свої замовлення без зволіканнь.

Компанії Перевізники:

«Нова пошта» Мережа "Нова пошта" складається з більш ніж 2200 відділень, більше 1400 почтоматов для видачі / прийому посилок і 37 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі "Нова пошта" в Україні охоплює майже 1000 міст і сіл. Крім доставки в відділення, компанія здійснює адресну доставку в більш ніж 28 000 населених пунктів. Автопарк "Нова пошта" налічує більше 3000 автомобілів. За 2015 рік компанія доставила по Україні близько 100 млн відправлень. У 2014 році "Нова пошта" вийшла на міжнародні ринки, відкривши представництва в Молдові і Грузії. Вже через рік, восени 2015 року, компанія запустила послугу міжнародної доставки в 200 країн світу. Загальна кількість співробітників компанії перевищує 18 000 человек.Також можлива доставка по Україні " до дверей " замовника службою "Нова Пошта".
Список представництв компанії "Нова пошта" http://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices/ua

"Автолюкс" щодня здійснює перевезення багажу по території України вантажними машинами Mitsubishi Canter. Головна зручність для клієнта - можливість у будь-який час прийти в офіс, щоб відправити або забрати багаж. На сьогоднішній день відкрито 70 офісів в 49 містах України. У великих містах відкриваються декілька офісів в різних районах для оптимізації логістики клієнта. Компанія "Автолюкс" пропонує додаткову послугу - доставка багажу від і до дверей клієнта. Розцінки та іншу додаткову інформацію про послугу доставки Ви зможете дізнатися за телефонами у регіональних представництвах. Ознайомитися з представництвами компанії "Автолюкс" в містах України можна за посиланням http://autolux.ua/representatives/

«Ін-Тайм» - Активні операції на ринку почалися в грудні 2002 р, і з тих пір "Ін-Тайм" завоював стійкі позиції на ринку вантажних маршрутних перевезень. Компанія здійснює вантажоперевезення по маршрутах, що з'єднує 50 міст різних регіонів України, в яких працюють представництва "Ін-Тайм". Ознайомитися з представництвами компанії "Ін-Тайм" в містах України можна за посиланням http://www.intime.ua/representations/

DEMO Gres CMS